"Yukleniyor..."

Kurumsal

Hakkımızda

1974' den günümüze, fırçadan teknolojiye...

Verep Reklam Tasarım; ışıklı ışıksız tabela sistemleri, dış mekan dijital baskı, totem tabela, led ışıklı tabelalar, krom çelik harf, kompozit zemin tabelalar, mimari yönlendirme sistemleri, led ışıklı pleksi tabelalar, 3 boyutlu pleksi kutu harfler, one way vision cam kaplama, cam yazısı, virtin dekorasyon, dijital baskı araç kaplama, led aydınlatma, dijital baskı cephe kaplama, pleksi gravür tabelalar, ayaklı pano, duba çeşitleri, fosforlu tabela, led kayan yazı sistemleri, sahne dekor, yol tabelası olarak sınıflandırılan tüm tabela, özel dekorasyon ve dış mekan tanıtımlarınızda kendi atölyesinde  kaliteli çözümler sunuyor.

Dününüzü bugüne, bugününüzü yarına taşıyoruz...

Verep Reklam, tabela üretimi konusunda gerekli özen ve projelendirme yeteneği ile müşterilerine doğru ölçülerde, doğru reklam tasarımları kazandırır. Firmanız için ilk adım sayılabilecek tabelaların tasarım ve üretim süreci Verep Reklam tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Tabelanın bulunduğu ortamda görsel açıdan şık ve modern durması, ergonomik olması şüphesiz tabela da aranılan temel niteliklerin başında gelir. Bu konulara özellikle dikkat çekerek, özellikle üretim aşamasında konusunda uzman personelimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam anlamı ile karşılık verecek tanıtım araçlarını üretiyoruz.

Tabela Nedir ?
Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak, çalışmaları gibi amaçlar için, genellikle dış mekan(bina, yol, açık alan vs.) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformalara tabela denir. Tanımdan da anlaşılacağı gibi tabela, kurumların ister ticari, olsun ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara empoze etmek amacıyla kuruludur. tabela özellikle dış mekanda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.